PRODUCENT PÓŁFABRYKATÓW SREBRNYCH DO WYROBU BIŻUTERII

O FIRMIE

Firma P.P.H. BerPol istnieje na rynku polskim od 1980 roku. Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkowaniu srebrnych półfabrykatów do wyrobu biżuterii – bigli angielskich i innego rodzaju zawieszek kolczyków czy też kasetonów i krawatek do wisiorków lub bransoletek.

Posiadamy własne biuro projektowe, którego działalność oparta jest na programie typu CAD „MATRIX” i drukarce 3D firmy „SOLIDSCAPE”. Te nowoczesne narzędzia pozwalają nam wykonywać najbardziej skomplikowane wzory, z uwzględnieniem wszystkich potrzeb potencjalnych klientów. Dysponujemy również nowoczesną linią produkcyjną japońskiej firmy Yasui, co skutecznie przyczynia się do uzyskania bardzo wysokiej jakości naszych srebrnych bigli angielskich czy innych wyrobów do wykonywania kolczyków bądź zawieszek do łańcuszków lub bransoletek. Zastosowane technologie, jak chociażby wykorzystanie właściwych ligur, przekłada się na produkt o bardzo dobrych własnościach mechanicznych. Nasze srebrne bigle angielskie i półfabrykaty do wyrobu biżuterii z pozostałych kategorii nie tylko cechują się ciekawym, atrakcyjnym designem, ale również są trwałe i bardzo precyzyjnie wykonane.

Produkty nasze trafiają do renomowanych firm jubilerskich w dystrybucji globalnej. Z ofertą bigli angielskich i innych srebrnych półfabrykatów do wyrobu biżuterii możecie się Państwo zapoznać w znanych magazynach takich jak: „Polska Biżuteria” oraz „Polski Jubiler”.

Jesteśmy także obecni na stronach internetowej, nowatorskiej „Międzynarodowej Giełdy Jubilerskiej” (jubicom.eu) - autorstwa Polskiej Biżuterii.

 

                                                                                                        Zapraszamy do współpracy.